KATEGORİLER
Proje Hakkında

Projesinin Amacı :
\r\n
\r\nMüzik Dünyasına yeni isimler kazandırmak, Sektöre yeni bir boyut, farklı bir sistem getirmektir. 
\r\n
\r\nGönderdiğiniz videolarda; Eserlerinizin sözü,bestesi,yorumu ve özgecmişiniz ele alınıp, detaylı bir şekilde incelenecektir. Kanaatimizce gelecekte Müzik Dünyasında umut vaadedeceğine inandığımız isimleri başta bu sitede olmak üzere tanıtmayı amaçlıyoruz. 
\r\n
\r\nProjenin asıl amacı ise; yetenekli ve üretken Müzisyenlere arz ve talep oluşturmaktır, Yapım şirketleri, Prodüktörler, Menejerler; Sanatçılar, ve müzik eleştirmenlerinin sizleri ve Eserlerinizi yakından takip edip, sizlere öneri ve tekliflerde bulunmaları için imkan sağlamaktır.. 
\r\nProjede yer alan Sanatçılara SİNGLE, ALBÜM yapımları, toplu KONSERLER, ŞARKILARIN digital platformlarda pazarlanması, ve hızlı bir şekilde dinleyicilere ulaşması en büyük hedefimizdir.
\r\nyine her yıl MÜZİK BENİM HAYATIM projesi altında bugüne kadar  hiç sunulmamış bir bir TELEVİZYON SHOW,u  gercekleştirmektir.. ve daha bir çok aktivitelerin yer alması suretiyle, Müzik Dünyasını bambaşka bir Platforma  taşıyacak bir PROJEDİR.
\r\n
\r\n
\r\nProjenin en önemli amaçlarından diğer birtanesi ise Müzik Sanatında yeni İsimleri, iyi Eserler üretmeye ; yeni Müziklerin, tarzların gelişimi açısından onları teşvik etmektir.. 

\r\n